Základem krbového kompletu je krbová vložka protože tvoří funkční jádro krbu. Proto by měla být zvolena s maximálním uvážením o nárocích jaké jsou na ni v daném případě kladeny. Faktorů pro výběr je mnoho a proto doporučujeme nechat si poradit od odborných prodejců na provozovně V případě volby dle vlastního uvážení produktového katalogu, by jste měli znát alespoň základní informace...... celý článek naleznete zde

 


K realizacím či přímé distribuci nejčastěji doporučujeme krbové vložky těchto značek:

 

  Hoxter –topeniště pro klienty kteří si rádi připlatí za nejvyšší kvalitu. Teplovodní k.v.  včetně variant s výsuvnými dveřmi. Všechny typy mají možnost konceptu akumulačních obezdění ( hypokaust ). Relativně vyšší cena, avšak naprosto adekvátní vzhledem ke nejvyšší kvalitě a funkčnosti. Podpora objektů pro zpracování 3D návrhů.

  

stránky výrobce zde     

 


   Lety prověřená topeniště Vatra - jednoduchá funkční konstrukce, podpora objektů pro  zpracování 3D návrhů. Zajišťujeme i možnosti upgrade starších typů o novinky výrobce. Možnost pyrolitického typu prosklení. Podpora objektů pro zpracování 3D návrhů. 

produkt v E-shopu zde                stránky výrobce zde    

 

  Topeniště Romotop mají velmi zajímavé ceny. V současnosti asi nejlepší poměr kvalita cena na našem trhu. Nabízené teplovodní varianty jsou pouze bez výsuvných dvířek. Dobrá podpora objektů pro zpracování 3D návrhů. 

  

stránky výrobce zde    

 

 

  Schmid –kvalitní Německý výrobce s zajímavou škálou rozměrů. Každá varianta o dané šířce prosklení má ještě další tři výškové varianty. 

  

produkt v E-shopu zde

 

Další námi běžně používané značky : Flamen   Spartherm   Stûv   Bodart & Gonay   Jøtul