Akční nabídka

20 918,- / 16 734,-
(sleva 20%)

TEPLOVZDUŠNÉ VLOŽKY -> 1 sklo - rovné -> Vatra Optima KP 150 PLUS pohledová šířka a výška po obezdění / 630x560 mm /

60 185,- / 51 627,-
(sleva 14%)

KRBOVÉ OBKLADY -> VATRA DESIGN -> krbové komplety ( vložka + obklad + montáž ) -> KRYSTAL_ROHOVY_BEZ_RIMS včetně vložky Optima Klasik 150 K

Z keramických stavebnicových komínových systémů nabízíme značku CIKO® jelikož přestože oproti dnes nejvíce rozšířenému značkovému systému nejmenovaného Německého výrobce s betonovou tvarovkou tato keramická tvarovka lépe dýchá, je přizpůsobivější a je zde i výrazně nižší cena.

Jednotlivé pobídky je nutno konzultovat přímo na provozovnách. Kromě upřesněné ceny tak získáte i návrh umístění komína v návaznosti na krb tak aby nemohl později vzniknout problém s prostorovou kolizí při návrhu krbu a již k nevyřešitelné situaci kdy se musí sáhnout po kompromisu.

výhody systému CIKO 

  

 

  • Jsou určeny pro všechny druhy paliv – pevné, kapalné i plynné.
  • Konstrukce tvarovek je v podstatě příčně odvětraná cihla která umožňuje unikátní systém celoplošného odvětrání komínového tělesa zajišťuje optimální funkci komínu.
  • Variabilita systému umožňuje postavit libovolný počet průduchů, při libovolné kombinaci průměrů a typů vnitřních vložek. Jednotné tvarovky obvodového pláště pro libovolný počet, průměr i typ průduchů.
  • Konstrukce systému a váha jednotlivých prvků umožňuje jednoduchou a úspornou montáž, kterou je schopen zajistit jeden pracovník při libovolném počtu průduchů.
  • Použitý materiál (keramická tvarovka obvodového pláště) zajišťuje součinnost s okolním keramickým zdivem a umožňuje bezproblémovou povrchovou úpravu klasickým omítáním.
  • Záruka 30 let.
  • Bezkonkurenční cena.