Akční nabídka

20 918,- / 16 734,-
(sleva 20%)

TEPLOVZDUŠNÉ VLOŽKY -> 1 sklo - rovné -> Vatra Optima KP 150 PLUS pohledová šířka a výška po obezdění / 630x560 mm /

60 185,- / 51 627,-
(sleva 14%)

KRBOVÉ OBKLADY -> VATRA DESIGN -> krbové komplety ( vložka + obklad + montáž ) -> KRYSTAL_ROHOVY_BEZ_RIMS včetně vložky Optima Klasik 150 K

Nerezové třívrstvé komíny často jediné řešení při problému s prostorem kolem krbu když projektant zapomene komín v projektu zapustit do zdi a krb by byl tak byl vysunut do prostoru nebo když se s komínem původně nepočítalo a dělá se již do hotové stavby. Jelikož jsou lehké dají se použít i jako takzv. svislé komínové průduchy nebo se naopak mohou kotvit po fasádě Jednotlivé pobídky je nutno konzultovat přímo na provozovnách A-Z KRBY. Kromě upřesněné ceny tak získáte i návrh umístění komína v návaznosti na krb tak, aby nemohl později vzniknout problém s prostorovou kolizí při návrhu krbu a již k nevyřešitelné situaci kdy se musí sáhnout po kompromisu.

Naše firma nabízí možnost zakoupení stavebnicového komínového systému z nerezové oceli v provedení matném (ozn. RED), lesklém (ozn. BLUE) a poměděném (ORANGE). Konstrukce se skládá postupně z elementů I. až V. viz. schématické obrázky.

Zakoupení lze provést přes náš produktový katalog.
Sestavte si svůj vlastní komín dle návodu a využijte slevu !!!